Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ЖЕСТОКИ ПИЈАЛАЦИ

Како што налага традицијата, една до две чашки ракија се задолжителни за добредојде, за почнување муабет или за оброк. Ова е најпознатиот македонски аперитив, широко признаен и надвор од нашите граници. Без оглед дали се работи за познатата „Жолта“, „Бела“ или „VS“ зреенa во дабови буриња 5 години, нашиот асортиман жестоки пијалаци е апсолутно најдобар во својата категорија.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.